FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ dotyczące Panelu HR serwisu e-korepetycje.net

Dla osób prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i nie będąca konsumentem.
Serwis HR służy wyłącznie dodawaniu ofert pracy. To narzędzie do zarządzania rekrutacją w branży edukacyjnej.
Ogłoszenie o pracę zostanie wyświetlone na stronie https://www.e-korepetycje.net/praca i będzie dostępne dla wszystkich osób przeglądających witrynę.
Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik serwisu, który wyraził zgodę na otrzymywanie powiadomień o nowych ofertach pracy i jednocześnie spełnia kryteria postawione przez pracodawcę, otrzyma mailowe powiadomienie o nowym ogłoszeniu.
Email dodanie oferty
Tak. Aby ogłoszenie zostało opublikowane, należy je opłacić. Do wyboru są 2 opcje: płatność za pojedyncze ogłoszenie o pracę lub zakup pakietu ogłoszeń (3, 5 lub 10).
Pakiet ogłoszeń jest ważny przez 3 miesiące od daty jego opłacenia.
Dostęp do listy kandydatów, którzy spełniają kryteria określone w ogłoszeniu o pracę otrzymuje się w momencie zakupu pakietu 3, 5 lub 10 ogłoszeń. W przypadku płatności za pojedyncze ogłoszenie lista kandydatów pozostanie niedostępna.
Dostęp do listy kandydatów i dodatkowych opcji zarządzania rekrutacją aktywny jest przez cały okres ważności oferty pracy i 14 dni od daty jej wygaśnięcia.
Rekruter może wskazać jedną z dwóch dostępnych form wysłania przez kandydata dokumentów:
- bezpośrednio na wskazany w ogłoszeniu o pracę adres mailowy
- wykorzystując system eRecruiter
Kliknięcie przez użytkownika w przycisk „Aplikuj” nie jest równoznaczne z ilości wysłanych odpowiedzi na ogłoszenie o pracę. Potencjalny kandydat może kliknąć w przycisk, który otwiera formularz umożliwiający przesłanie dokumentów, ale nie dokończyć procesu składania aplikacji. Wówczas liczba kliknięć w przycisk „Aplikuj” będzie większa niż liczba otrzymanych zgłoszeń od osób zainteresowanych pracą.
Maksymalny okres emisji ogłoszenia o pracę wynosi 30 dni.
Oferty pracy domyślnie ułożone są na liście ogłoszeń chronologicznie, licząc od najnowszej daty dodania. Aby wizualnie wyróżnić swoją ofertę warto skorzystać z opcji dodania graficznego nagłówka i stopki. Dzięki temu ogłoszenie będzie się odznaczało na tle pozostałych, które nie mają aktywnego takiego dodatku. Opcja dodania nagłówka i stopki znajduje się w koncie użytkownika w sekcji Ustawienia konta → Dodatki do ofert.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń 668 350 763 lub napisz wiadomość